Zorbing


Klasický zorbing

Zorbing je adrenalinová jízda z kopce uvnitř obrovské průhledné plastové koule. Tato mírně adrenalinová zábava je čím dál víc oblíbená díky opravdu nevšednímu zážitku, který každý zorbonaut při jízdě v kouli prožije. Účastník zorbingu si bočním otvorem vleze dovnitř koule. Zorbonaut je pak v zorbu připevněn speciálními popruhy a pak již nic nebrání tomu, aby jej odborná posádka spustila ze svahu dolů. Můžete si většinou vybrat zda upřednostníte zorbing sám/sama nebo si vše budete chtít užít společně s partnerkou/partnerem či kamarády.

Při jízdě si můžete užívat adrenalinovou jízdu nebo sledovat okolní prostředí přes průhlednou stěnu zorbu. Zorb se může ze svahu kutálet až padesátikilometrovou rychlostí a zastaví se na protisvahu, ve speciální síti nebo na vodní hladině. Poté Vám posádka pomůže bezpečně vystoupit.

Počasí nemá na zorbing vliv, ale doporučuje se počasí bez deště. Zorbing se provozuje většinou celoročně, zorbing na sněhu je opravdu více než zajímavý.

Pro zorbing se doporučuje přiléhavější sportovní oděv. Větší šperky, především náušnice, doporučujeme odložit.

Zorbing není doporučen osobám menším 150 cm a není vhodný pro těhotné ženy a osoby se zdravotními problémy. Maximální možná váha pro zorbonauta je 110 kg!

Kde se dá zorbovat? Na mnoha místech v ČR se v aktuální době zorbing provozuje. Kvalita zážitku, ale hlavně bezpečnost však u různých poskytovatelů nebezpečně kolísá. Proto doporučujeme pouze prověřené provozovatele, kteří mají s prozováním zorbingu a zábavných atrakcí dlouhodobé zkušenosti. A u kterých je bezpečnost na prvním místě, zorbové koule jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a pro zorbování je vytvořená speciální zorbová dráha!Zajímavá variace klasického zorbingu – vzrušující aquazorbing na vodě

Už jste někdy snili o tom, že byste se chtěli projít po vodní hladině? S aquazorbingem, který provozuje prověřená zábavní Agentura Říha z Prahy, která pronajímá různé zábavné atrakce, se vám toto přání splní!

Vyzkoušejte si jaké to je procházet se po vodní hladině ve vodotěsné aquazorbingové kouli při vrušujícím aquazorbingu. Aquazorbing se provozuje na téměř jakékoli vodní ploše – například v bazénu nebo rybníku. Z tohoto důvodu se tato atrakce hodí spíše do jarních a letních měsíců. Ale může se využít i na větším krytém bazénu klidně v zimě :-). Je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé, pro tuto atrakci nejsou speciální omezení.


Co nabízí firma Agentura Říha v rámci aquazorbingu?

V cenové nabídce je obsažen pronájem dvou aquazorbingových koulí a do jedné koule mohou vlézt až dvě osoby.Bodyzorbing – další netradiční forma zorbingu, která je dokonce týmovou aktivitou

Kdo by se myslel, že zorbing je aktivitou pro jednoho, maximálně pro dva, hodně by se spetl :-). Můžete totiž vyzkoušet i tzv. bodyzorbing, jehož cílem je bezpečně narážet do ostatních hráčů v zorbingové kouli při bodyzorbingu fotbalu! Jistě si dokážete představit, že se jedná o velmi zábavnou hru, protože k míči se každý body-fotbalista musí pěkně dokutálet :-).

Kromě toho si samozřejmě užijete množství akrobatických prvků jako jsou kotouly, přemety, zpomalování či zrychlování...

Velkým rozdílem oproti klasickému zorbingu je to, že u tohoto zorbingu se koule navléká na tělo a hlava a nohy zorbonauta jsou volné.

Bodyzorbing doporučujeme k pronájmu všude tam, kde je zapotřebí, aby se lidé dobře bavili – při různých festivalech, teambuildingových akcích, charitativních akcích.

Stejně jako u klasického zorbingu je nutné zajistit měkčí travnatý povrch. Zorbovat lze rovněž za jakéhokoliv počasí, a oproti aquazorbingu i v zimě na sněhu – to je dle našich zkušeností to nejlepší.

Agentura Říha je Vám bodyzorbing také schopna zajistit. K dispozici v případě pronájmu budete mít 10 bodyzorbingových koulí, ideálně tedy pro hru 5 na 5 v bodyzorbing fotbalu.Agentura Říha – specialisté na pronájem zábavných atrakcí a programů na míru

Jedná se o provozovatele, který se zabývá pronájmem zábavných atrakcí již více než 20 let. U tohoto poskytovatele je samozřejmostí vyškolená obsluha ke všem atrakcím, propgramové konzultace i pojištění účastníků. Svěřte svůj zábavný či doprovodný program do rukou profesionálů z této agentury! Ageuntura je z Prahy, soustředí se tedy primárně na samotnou Prahu a Střeočeský kraj, ale v případě zájmu zařídí zorbing v rámci celé ČR.

Zážitky pro Vás

Odkazy

Doporučujeme malebné ubytování na Vysočině v Roubence Štěpánka – ubytování Svratka, v soukromí, s pergolou, grilem, koupacím jezírkem a velkou zahradou.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Spolek Probonum se specializuje na odškodnění dopravní nehody. Pokud se Vám tato situace přihodila, konktaktujte je a se vším Vám pomohu. Při svých zážitcích a adrenalinových sportech hlavně buďte v bezpečí.

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz