Vyzkoušejte Harley-Davidson na vlastní kůži

Nenahraditelný zážitek z řízení této legendy na Vás čeká...

Příklad: Harley-Davidson Ultra Classic Electra Glide

Co Vás čeká?: Budete mít možnost svézt se v opravdové motoristické legendě. Ideální pro ty, kteří si chtějí skutečného harleye vyzkoušet a nemají jej zrovna v garáži :-). Budete vládci silnic - s působivou kapotáží, s uzamykatelnými brašnami a s moderním audio systémem, jež dodává tu správnou muziku na dlouhé cesty... Vaší motorkou se stane oblíbený typ Harley-Davidson Ultra Classic Electra Glide. Vychutnáte si nevšední pocit uhánět krajinou s úsměvem na tváři, protože jízda v tomto nádherném stroji je opravdu úžasná... Usaďte se do sedla Harley-Davidson a vychutnejte si tuto výjímečnou jízdu...

Nejčastěji bývá délka zážitku 1 den, buď pro jednu nebo dvě osoby.

Sezóna

Většinou duben - říjen, záleží také na nepřízni počasí.

Lokality

Jízdu s Harleyem si můžete vychutnat zejména v Praze, pak také v celé ČR, poptejte se poskytovatelů.

Doporučujeme si obléct vhodné oblečení pro jízdu na motocyklu.

TIP: Pokud chcete zažít trochu jiné a netradiční svezení na motorce, zkuste zábavné minibike

Zážitková Agentura Říha z Prahy kromě spousty jiných auto-moto atrakcí pronajímá i minibike

Minibike s benzínovým motorem vás zaručeně zvedne ze židle :-). Jejich maximálka 60 km/h prověří i zkušeného motocyklistu – rychlost totiž zažijete zcela z jiné perspektivy co nejblíže nad zemí. Projeďte si postavenou trať přímo na míru Vám a dalším účastníkům atrakce a zažijte pořádnou jízdu!

Minibike se především hodí jako netradiční dárek ve formě zážitku – užijete si s touto atrakcí hodně zábavy, ať už se svými kolegy z práce, rodinou, nebo sám, jen tak pro radost.

U Agentury Říha k pronájmu minibike samozřejmě v ceně "dostanete" vyškoleného instruktora, který po celou jízdu dohlíží na její bezpečný provoz. Agentura zajišťuje i další pronájem atrakcí.

Zážitky pro Vás

Odkazy

Doporučujeme malebné ubytování na Vysočině v Roubence Štěpánka – ubytování Svratka, v soukromí, s pergolou, grilem, koupacím jezírkem a velkou zahradou.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Spolek Probonum se specializuje na odškodnění dopravní nehody. Pokud se Vám tato situace přihodila, konktaktujte je a se vším Vám pomohu. Při svých zážitcích a adrenalinových sportech hlavně buďte v bezpečí.

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz