Vznášedla – vyzkoušejte jedinečnou volnost pohybu


Jízda ve vznášedle je nevšední zážitek

Máte chuť na pořádné dobrodružství? Chcete věnovat Vašim blízkým pořádný dárek, na který jen tak nezapomenou? Darujte zážitek na celý život. Vnášedlo je ten nejlepší, nejoriginálněší a ve všech směrech výjimečný dárek, který můžete svým blízkým nebo sobě věnovat...

Skvělý a nenahraditelný zážitek při řízení tohoto létajícího stroje vás dostane. Zkušený instruktor Vám ukáže, jak se správně vznášet a pak je to jen ve Vaší režii. Stačí překonat počáteční strach a plně využít kvalit tohoto stroje.

Vznášedlo patří mezi nejneobvyklejší vozidla, která můžete spatřit. Pohybuje se na vzduchovém polštáři z mírně stlačeného vzduchu, který je naháněn vrtulí pod plavidlo. Díky tomu snadno překonává lehké nerovnosti a překážky. Díky tomu, že se vznášedlo pohybuje pouze po vzduchu a země se prakticky nedotýká, nezáleží na tom, po jakém povrchu pluje. Může jezdit po písku, asfaltu i po vodě, problém pro něj nejsou ani bažiny a sníh. Patří tedy do skupiny obojživelníků. Protože vzduch pod vznášedlem se nemění, při přejezdu mezi rozdílnými povrchy (např. mezi písečnou pláží a vodou) není poznat žádný rozdíl. Dynamika vznášedla je bližší letadlům než lodím a automobilům.

Vyzkoušejte vznášedlo na vlastní kůži!

Délka zážitku trvá většinou hodinu, dvacet nebo 40 minut. Jezdit se dá coloročně v lokalitách v různých lokalitách, např. Praha, Brno, Jihlava podle konkrétního provozovatele. Je možné fotit i filmovat celý průběh zážitku. V ceně většinou bývá i zaplacení instruktora a zapůjčení ochranných pomůcek. Úvodní instruktáž je zdarma a čas začíná běžet až po rozjetí vznášedla. Doporučujeme si na vznášedlo vzít starší sportovní oblečení.


Věděli jste že...

Vznášedlo je mírně adrenalinová zábava vhodná téměř pro každého.

Dostanete se na taková místa, která nejsou sjízdná žádným jiným prostředkem.

Vznášedlo je zkrátka nový fenomén.

Příklad: Varianty zážitku a délka:

  • 1 vznášedlo 3 osoby 1 h
  • 1 vznášedlo 3 osoby 2 h
  • 1 vznášedlo 3 osoby 20 min
  • 1 vznášedlo 3 osoby 40 min

Sezóna

Na vznášedle je možné jezdit celoročně. Počasí nemá vliv na průběh jízd. Vznášedlo jezdí za každého počasí, v létě i v zimě.

Oblečení

Doporučujeme sportovní oblečení s dlouhým rukávem, v zimních měsících je třeba se obléci velmi teple.

Počet osob

Vznášedlo uveze pouze pilota. V průběhu jízdy je však možné se střídat.

Jízdu na vznášedle si mohou užít muži i ženy nad 18 let.

Popis zážitku

Let vznášedlem zahrnuje přítomnost zkušeného instruktora, který provede také úvodní instruktáž (nezapočítává se do času půjčení vznášedla) a zapůjčení zejména ochranných pomůcek. Po zaškolení se budete moci proletět na vymezeném prostoru. Povrch závisí na volbě lokality, buď nad trávou, vodou nebo terénními nerovnostmi.

Jeden z příkladů nároků na prostor (různě se však liší, záleží na provozovateli)

  • Velikost minimálně fotbalového hřiště.
  • Povrch tráva nebo sníh. Tráva musí být posekaná.
  • Terén nesmí být nijak zásadně členitý (sjezdovky, břehy, velké nerovnosti atd.).

Zážitky pro Vás

Odkazy

Doporučujeme malebné ubytování na Vysočině v Roubence Štěpánka – ubytování Svratka, v soukromí, s pergolou, grilem, koupacím jezírkem a velkou zahradou.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Spolek Probonum se specializuje na odškodnění dopravní nehody. Pokud se Vám tato situace přihodila, konktaktujte je a se vším Vám pomohu. Při svých zážitcích a adrenalinových sportech hlavně buďte v bezpečí.

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz