Segway

Pohodová relaxace v pěkném a tichém prostředí. Skvělý zážitek pro přátele, ale i velmi romantická chvíle pro zamilované páry. Jízda na vozítku Segway (unikátní gyroskopické vozítko o dvou kolech) je návyková, je to přehlídka nejmodernějších technologií, zabalená do krásného, praktického vozítka budoucnosti...

Prohlídky měst nebo krásných míst, prostě skvělý výlet bez namáhavé chůze. K dispozici bývá průvodce – samozřejmě také na tomto unikátním vozítku. Stihnete tak pohodlně navštívit více památek a ještě zažijete spoustu zábavy při jízdě na Segway, ovládání zvládnete během pár minut, protože je až neuvěřitelně intuitivní.

O vozítku Segway

Segway patří do skupiny netradičních vozítek, které využívají nejmodernějších technologii a principů dynamické stabilizace. Díky tomuto systému dokáží na dvou kolech udržet rovnováhu, udrží svého pasažéra v pohodlí (tlumí nerovnosti), a vozítko jako takové zabere málo místa i v rušném prostředí města. Vzhledem ke konstrukci Segwaye je jeho použití možné pouze na rovném povrchu, nejlépe na asfaltu.

Na segwayi se mohou svést všichni dospělí a děti již od osmi let věku. Tato atrakce se může uplatnit především na firemních akcích a teambuildincích nebo se může objednat na nejrůznější městské slavnosti, promo akce a reklamní kampaně. Velmi se hodí i pro jednotlivce či skupiny lidí jako netradiční dárek.

TIP: Zkuste si pronajmout gyro vozítko Segway od Agentury Říha – Pronájem atrakcí.cz

Pronájem gyro vozítka Segway nabízí například osvědčená zábavní Agentura Říha z Prahy. Tato firma je schopná zajistit kompletní provoz atrakce včetně zkušeného instruktora, který všem účastníkům vysvětlí, jak Segway ovládat, a bude jim po celou dobu trvání akce k dispozici.

Segway je vhodný především jako atrakce na jarní a letní období, kdy lze díky příjemnému počasí jezdit pohodlně venku i několik hodin, a objevovat například krásy města a jeho památek.

Součástí standardního pronájmu vozítka Segway od Agentury Říha jsou čtyři hodiny provozu, možnost prodloužení doby pronájmu, odborná instalace a obsluha vozítka, pojištění účastníků proti úrazu. Mimo to je Vám tato agentura schopná zajistit programové konzultace (jaká další atrakce by byla pro Vaše účely vhodná) či dopravu atrakce tam i zpět.

Zážitky pro Vás

Odkazy

Doporučujeme malebné ubytování na Vysočině v Roubence Štěpánka – ubytování Svratka, v soukromí, s pergolou, grilem, koupacím jezírkem a velkou zahradou.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Spolek Probonum se specializuje na odškodnění dopravní nehody. Pokud se Vám tato situace přihodila, konktaktujte je a se vším Vám pomohu. Při svých zážitcích a adrenalinových sportech hlavně buďte v bezpečí.

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz