Paintball

Paintball je adrenalinová týmová hra, ve které vyhrává důvtip, bystrost a rychlost. Bojujete s ostatními hráči pomocí kuliček plněných barvou vystřelovaných z paintballové "zbraně" a snažíte se vyřadit hráče z protivníkova týmu. Hra plná taktiky, důvtipu a odvahy. Herní možnosti jsou téměř neomezené, záleží na fantazii a možnostem. Mezi typy takových her patří: hra o vlajku, dobývání pevnosti, transport VIP a spousta dalších...

Paintball si nejvíce užijete se svými přáteli

Pokud chcete, aby Vás paintball bavil a opravdu nezklamal, domluvte se se svými přáteli a vyražte na paintballovou akci spolu. Čím víc přátel, tím lépe! Představte si to: užijete si odpoledne nebo klidně celý víkend se svými přáteli v aktivním pohybu - poté můžete zajít ještě někam na skleničku a o svých čerstvých zážitcích si vyprávět...

Příklad: Paintball v katakombách Praha

Čím dál populárnější paintball máte možnost vyzkoušet v Praze! Můžete vzít s sebou až 3 kamarády a užít si 4 hodiny dobrodružství a netradičního sportu. Sezóna je coloroční.

ZDARMA obdržíte dárkovou krabičku, doručení kurýrem, Úrazové pojištění

Zážitek zahrnuje školení a půjčení vybavení (zbraň na CO2, ochrannou masku, kombinézu, rukavice a 150 kuliček na osobu. Další kuličky je možné dokoupit v průběhu hry.) Paintball budete hrát v bezpečné kombinéze a celoobličejové masce.

Příklad: Paintball ve vojenském prostoru v Benešově

Staré džípy a vojenská technika, budovy, zátarasy a hrazení. Máte možnost zažít kousek atmosféry válečné bitvy v moderním paintballovém podání!

ZDARMA obdržíte dárkovou krabičku, doručení kurýrem, Úrazové pojištění

Hráče většinou čeká úvodní bezpečnostní školení, kde se vysvětlí všechny důležité pokyny. Poté je každý účastník vybaven kompletním vybavením včetně ochranného oděvu, masky, krčního chrániče a samozřejmě paintballového značkovače.

Zážitky pro Vás

Odkazy

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Zácpa je nepříjemným zdravotním problémem, který nám neumožňuje užívat si den naplno. V článku na mitolife.cz se dozvíte, co na zácpu pomáhá a jak ji řešit?

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz