Skákací boty / skákadlo


Skákací boty či dovednostní skákadlo je prostě zážitek, který musíte vyzkoušet! Za pár minut zvládnete první samostatné kroky a pak už je čas na vzrušující a dlouhé skoky. Vzdálenost i výška dostává v těchto botách či skákadlu nový rozměr a vy se stanete špičkovým atletem. Otestujte si svou tělesnou zdatnost a zkuste si netradiční procházku přírodou se svými přáteli nebo partnerem, rodinou či dokonce s kolegy v práci v rámci firemní teabuildingové akce.

Tento zážitek se většinou skládá ze základní instruktáže - zvládnutí prvních samostatných kroků pod vedením zkušeného instruktora, trénink pomalého a rychlého běhu či skákání na skákadle a základní i obtížnější akrobatické prvky.

TIP: Vyzkoušejte netradiční variantu skákacích bot – dovednostní skákadlo Flybar
Praha a okolí.

Flybar, skákací a zároveň posilovací stroj, na kterém můžete vyskočit až dva metry vysoko, určený pro dospělé, prostě musíte vyzkoušet!

Zapůjčte si tuto jedinečnou atrakci na svůj doprovodný program s velkou návštěvností, pronajmětě si skákadlo flybar a nebudete litovat.


O skákadlu flybar

Přemýšlíte, na jaké typy akcí je flybar vhodný?

  • Na seznamovací tábory nově nastupujících středoškoláků či vysokoškoláků
  • Na různá soustředění a firemní teambuildingové akce
  • Na výstavy a přehlídky spojené s extrémními sporty, závody, adrenalinem, aktivním životním stylem

Jak je z popisu atrakce patrné, skákat na skákacích botách či na skákadle vyžaduje pečlivý a svědomitý trénink spojený s instruktáží a vedením zkušeného trenéra. POZOR: pro úplné nováčky nedoporučujeme zkoušet všechny pokročilé techniky a sestavy, spíše je důležité držet se základních sestav a cviků. Skákání na flybaru samozřejmě vyžaduje určitý trénink a požadavky na vhodnou tělesnou konstituci. Proto tuto atrakci doporučujeme pouze pro dospělé jedince, kteří netrpí žádným onemocněním, které by je omezovalo při skákání.

Pokud se této atrakce zúčastníte, trvejte vždy na zřízení pojištění proti úrazu a také na skákání za přítomnosti instruktora či zkušené osoby, která vám vysvětlí hlavní principy skákání na flybaru. Při skákání rovněž nezapomeňte na chrániče loktů, ramen a samozřejmě helmy.


Zážitky pro Vás

Odkazy

Doporučujeme malebné ubytování na Vysočině v Roubence Štěpánka – ubytování Svratka, v soukromí, s pergolou, grilem, koupacím jezírkem a velkou zahradou.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Spolek Probonum se specializuje na odškodnění dopravní nehody. Pokud se Vám tato situace přihodila, konktaktujte je a se vším Vám pomohu. Při svých zážitcích a adrenalinových sportech hlavně buďte v bezpečí.

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz