Lukostřelba – pronájem střelby z luku jako zážitek

Střelbu ze sportovních reflexních luků si prostě vyzkoušet musíte. Je to opravdu tak jednoduché, jak to vypadá, staňte se Robinem Hoodem! :-).

Na pronájem atrakce střelba z luku se specializuje například Agentura Říha z Prahy

Účastníci atrakce se naučí základy techniky střelby od zkušených instruktorů lukostřelby. Obtížnost střelby se dá korigovat tím, z jaké vzdálenosti se do terčovnic střílí.

Poměřte se zábavnou formou, kdo umí z luku střílet nejlépe! Můžete soutěžit s ostatními účastníky akce, s přáteli či rodinou. Je jen na Vás, pro jakou příležtost si tuto atrakci pronajmete. Mohou se pořádat soutěže v lukostřelbě, ale také jen relaxovat a užívat si přítomný okamžik s tímto příjemným sportem.

Účastníci lukostřelby jsou teoreticky obeznámeni s technikami lukostřelby a poté se již přechází k praktické části. Účastníkům se věnuje zkušený instruktor a věnuje se zcela osobně každému střelci.

Velká výhoda je, že lukostřelba je vhodná naprosto pro všechny. K dispozici jsou luky jak pro ženy, muže, děti, tak pro leváky i praváky.

Lukostřelbu si můžete objednat od Agentury Říha zde – zhlédněte detail této atrakce včetně ceníku na jejich stránkách.

Zážitky pro Vás

Odkazy

Doporučujeme malebné ubytování na Vysočině v Roubence Štěpánka – ubytování Svratka, v soukromí, s pergolou, grilem, koupacím jezírkem a velkou zahradou.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Spolek Probonum se specializuje na odškodnění dopravní nehody. Pokud se Vám tato situace přihodila, konktaktujte je a se vším Vám pomohu. Při svých zážitcích a adrenalinových sportech hlavně buďte v bezpečí.

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz