Let balonem

Let balonem je bezpochyby zážitek na celý život. Vyzkoušejte si, jaké to je, vidět svět z ptačí perspektivy. Prohlédněte si krajinu tak, jak ji nemůžete vidět z žádného jiného „létajícího stroje“. Je to romantický zážitek nejen pro páry, ale i úchvatný společný zážitek pro Vaši partu přátel. Společné prožití něčeho tak silného jako je let balonem Vás spojí na dlouhou dobu a i pro jednotlivce je to ohromně silný prožitek.

Účastníky na akci „let balonem“ čeká úžasný let rychlostí větru. Ve výšce 50 – 250 metrů. Let je maximálně bezpečný a velmi pohodlný. Samozřejmě můžete fotit a natáčet nádhernou krajinu, budete mít překrásný rozhled do širokého okolí...

Příklad: Romantický let balonem pro dva!

Nechte vše dole hluboko pod vámi a vnímejte jen vítr ve vlasech a nádherný výhled! Let balónem je vynikající romantický zážitek. Poletí s vámi zkušený pilot balónu, který dohlédne na Vaši bezpečnost a zajistím Vám dokonalý výhled. Délka letu je cca 1 hodina a zažije opravdu nevídané dobrodružství a romantiku. Sezónní lety od dubna do října zajišťují pěkné počasí. Lokality: Beroun, Benešov, Příbram, Plzeň, Jihlava, Telč, České Budějovice, Český Krumlov, Hradec Králové, Chrudim a okolí, Český ráj, Brno, Pálava, Olomouc, Ostrava, Frýdek-Místek, Přerov, Zlín, takže je pouze na Vás jaké lokalitě dáte přednost, ale výběr je to skutečně obrovský. Z balónu můžete fotografovat i točit.

TIP: Dáváte přednost motorovým strojům? Zkuste Let sportovním letadlem pro dva!

Pokud vás létání láká, ale místo balónu byste se raději chtěli proletět malým sportovním letadlem pro dva, nic Vám v tom nebrání. Spousta zábavných agentur v ČR nabízí vyhlídkový let sportovním letadlem pro dva se startem z Vámi vybrané lokality (letiště).

Poletíte ve sportovním dvoumístném letadle (častý je např. letoun značky TL-96 Star), které je vybaveno profesionálním záchranným systémem. Nejčastěji agentury pořádají vyhlídkové lety v Praze, a je možné dokonce létat i ze zahraničí.

Vyhlídkové lety letadlem vám nabídnou nádherný pohled na svět pohled z ptačí perspektivy, můžete se proletět nad svým domem, prozkoumat okolní přírodu z úplně jiného pohledu. Let letadlem zanechává u pasažérů silný zážitek a vzpomínku na celý život. O letu letadlem sní mnoho lidí – splňte jim jejich přání a těšte se z jejich vděčnosti!

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Zácpa je nepříjemným zdravotním problémem, který nám neumožňuje užívat si den naplno. V článku na mitolife.cz se dozvíte, co na zácpu pomáhá a jak ji řešit?

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz