Let balonem

Let balonem je bezpochyby zážitek na celý život. Vyzkoušejte si, jaké to je, vidět svět z ptačí perspektivy. Prohlédněte si krajinu tak, jak ji nemůžete vidět z žádného jiného „létajícího stroje“. Je to romantický zážitek nejen pro páry, ale i úchvatný společný zážitek pro Vaši partu přátel. Společné prožití něčeho tak silného jako je let balonem Vás spojí na dlouhou dobu a i pro jednotlivce je to ohromně silný prožitek.

Účastníky na akci „let balonem“ čeká úžasný let rychlostí větru. Ve výšce 50 – 250 metrů. Let je maximálně bezpečný a velmi pohodlný. Samozřejmě můžete fotit a natáčet nádhernou krajinu, budete mít překrásný rozhled do širokého okolí...

Příklad: Romantický let balonem pro dva!

Nechte vše dole hluboko pod vámi a vnímejte jen vítr ve vlasech a nádherný výhled! Let balónem je vynikající romantický zážitek. Poletí s vámi zkušený pilot balónu, který dohlédne na Vaši bezpečnost a zajistím Vám dokonalý výhled. Délka letu je cca 1 hodina a zažije opravdu nevídané dobrodružství a romantiku. Sezónní lety od dubna do října zajišťují pěkné počasí. Lokality: Beroun, Benešov, Příbram, Plzeň, Jihlava, Telč, České Budějovice, Český Krumlov, Hradec Králové, Chrudim a okolí, Český ráj, Brno, Pálava, Olomouc, Ostrava, Frýdek-Místek, Přerov, Zlín, takže je pouze na Vás jaké lokalitě dáte přednost, ale výběr je to skutečně obrovský. Z balónu můžete fotografovat i točit.

TIP: Dáváte přednost motorovým strojům? Zkuste vyhlídkový let sportovním letadlem v Praze!

Pokud vás létání láká, ale místo balónu byste se raději chtěli proletět malým sportovním letadlem, nic Vám v tom nebrání. Spousta zábavných agentur v ČR nabízí vyhlídkový let sportovním letadlem pro dva se startem z Vámi vybrané lokality (letiště). Jednou z těchto agentur je Agentura Říha, která má s těmito letdy dlouholeté zkušenosti.

Poletíte ve sportovním dvoumístném letadle (častý je např. letoun značky TL-96 Star), které je vybaveno profesionálním záchranným systémem. Nejčastěji agentury pořádají vyhlídkové lety v Praze, a je možné dokonce létat i ze zahraničí.

Vyhlídkové lety letadlem vám nabídnou nádherný pohled na svět pohled z ptačí perspektivy, můžete se proletět nad svým domem, prozkoumat okolní přírodu z úplně jiného pohledu. Let letadlem zanechává u pasažérů silný zážitek a vzpomínku na celý život. O letu letadlem sní mnoho lidí – splňte jim jejich přání a těšte se z jejich vděčnosti!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Doporučujeme malebné ubytování na Vysočině v Roubence Štěpánka – ubytování Svratka, v soukromí, s pergolou, grilem, koupacím jezírkem a velkou zahradou.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Spolek Probonum se specializuje na odškodnění dopravní nehody. Pokud se Vám tato situace přihodila, konktaktujte je a se vším Vám pomohu. Při svých zážitcích a adrenalinových sportech hlavně buďte v bezpečí.

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz