Tandemový seskok

Tandemový seskok patří mezi nejoblíbenější a také jistě nejzajímavější zážitky, kterých se člověk může zúčastit. Ten pocit "letět" ve vzduchu a ověřit si gravitační zákon a volný pád na vlastní kůži, je k nezaplacení.

Každý tandemový seskok začíná úvodní instruktáží, během které se seznámíte s vybavením a průběhem seskoku. Zkušení piloti odpoví na všechny vaše otázky. Poté nastoupíte se svým tandem pilotem do letadla a vydáte se na pár tisíc km do vzduchu. Následuje strhující volný pád plný adrenalinu v rychlosti kolem 220 km/h. Po otevření padáku letíte několik minut, během kterých si můžete řízení padáku sami vyzkoušet. Po hladkém přistání se budete cítit naprosto skvěle po tomto neuvěřitelném zážitku.

Tandemový seskok padákem

Nejprve zažijete krátky dvacetiminutý vyhlídkový let, pak se zkušeným instruktorem skočíte z velké výšky volným pádem až 200 km/h. Tento zážitek je jeden z nejsilnějších, který můžete zažít, shoduje se většina těch, kteří mají tandemový seskok "za sebou". Sézona je březen až listopad hlavně podle klimatických podmínek. Lokality: Příbram (okres Příbram), Kolín (okres Kolín), Olomouc - Neředín (okres Olomouc), Mladá Boleslav (okres Mladá Boleslav), Hradec Králové (okres Hradec Králové), Kunovice (okres Uherské Hradiště), Most (okres Most), Prostějov (okres Prostějov), takže si můžete vybrat z bohaté nabídky lokalit.

Je pro Vás tandemový seskok padákem příliš adrenalinový? Zůstaňte v půli cesty a zkuste raději vyhlídkový let sportovním letadlem

Tandemový seskok je obrovský vzrušující zážitek, který však nemusí být pro každého. V tom případě místo toho doporučujeme taky mírně adrenalinový, za to mnohem více "na pohodu" zážitek v podobě jarního vyhlídkového letu sportovním letadlem.

TIP: Pevně se připoutejte a na jaře 2019 leťte s Agenturou Říha

Agentura Říha se specializuje na vyhlídkové lety malým sportovním letadlem. Jedná se o jedinečný zážitek, který všem účastníkům dovolí zhlédnout svět optikou ptačí perspektivy.

Pokud se obáváte o bezpečnost, letadlo, s nímž agentura létá, je prošpikované nejnovějšími technologiemi a samozřejmě padákovým záchranným systémem. Pilot tohoto letounu má nalétáno stovky hodin, je zkušený a zúčastnit se atrakce může kdokoliv, koho podobný typ zážitku láká, protože tento zážitek není věkově omezen.

Tato atrakce je ideální jako originální dárek k narozeninám či k jinému životnímu jubileu. Pro fanoušky techniky, letadel, Red Bull Air Race a leteckého sportu se jedná o výjimečný zážitek. Máte chuť se sportovním letadlem proletět? Pro detaily atrakce vyhlídkového letu sportovním letadlem zhlédněte web pronajem-atrakci.cz.

Zážitky pro Vás

Odkazy

Doporučujeme malebné ubytování na Vysočině v Roubence Štěpánka – ubytování Svratka, v soukromí, s pergolou, grilem, koupacím jezírkem a velkou zahradou.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Spolek Probonum se specializuje na odškodnění dopravní nehody. Pokud se Vám tato situace přihodila, konktaktujte je a se vším Vám pomohu. Při svých zážitcích a adrenalinových sportech hlavně buďte v bezpečí.

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz