Obojživelná šestikolka


Šestikolka je netradiční a velmi zajímavý obojživelník. Dá se směle tvrdit, že projede naprosto vším. Nedělá jí problém i ten nejtěžší terén a umí dokonce plavat. Bažiny, voda, led a sníh, stačí si vybrat. V zimě je možné využít pásy, které zvládnou i velmi hluboký sníh. Jízda je většinou s instruktorem, který Vás naučí zvládnout všech šest kol. Tato šestikolka hravě uveze až 4 osoby, takže si můžete vybrat, jestli zkusíte tento úžasný prostředek sám/sama nebo si vše budete chtít užít společně s kamarády či rodinou.

Výhoda je, že jezdit můžete opravdu za každého počasí. Počasí nemá na šestikolku žádný vliv, ba naopak – čím horší počasí, tím lépe, potom můžete opravdu využít kvality tohoto stroje. Prostě miluje bláto a nelidské podmínky.

TIP: Zkuste jízdu v obojživelné šestikolce Max IV-950T pro 4 osoby (včetně instruktora)

Obojživelná šestikolka Max IV 950T s motorem Kawasaki Vás dostane. Nejenže zvládne všechny terény, které si umíte představit, ale miluje i strmé výjezdy či naopak prudké sjezdy.

Obojživelná šestikolka je především skvělá atrakce na zimu – užijete si s ní hodně zábavy, ať už při jízdě na sněhu, ledu nebo Vám pomůže povozit kamarády na lyžích jako tahač :-).

U agentury k pronájmu šestikolky samozřejmě v ceně "dostanete" vyškoleného instruktora, který po celou jízdu dohlíží na její bezpečný provoz.

Zážitky pro Vás

Odkazy

Doporučujeme malebné ubytování na Vysočině v Roubence Štěpánka – ubytování Svratka, v soukromí, s pergolou, grilem, koupacím jezírkem a velkou zahradou.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Spolek Probonum se specializuje na odškodnění dopravní nehody. Pokud se Vám tato situace přihodila, konktaktujte je a se vším Vám pomohu. Při svých zážitcích a adrenalinových sportech hlavně buďte v bezpečí.

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz