Hummer H2 Luxury


HUMMER, to je opravdu jedinečné vozidlo, používá ho americká armáda, ale vyrábí se i verze pro běžné "použití" na silnicích. Bohužel si takový vůz nemůžou užívat "normální" lidé kvůli velké pořizovací ceně, drahým náhradním dílům a také značné spotřebě paliva. Nicméně, tuto legendu prostě jednou musíte zkusit! Nebo klidně i vícekrát :-) HUMMER je synonymum pro automobilové dobrodružství a průchodnost terénem. Při koupi tohoto zážitku se nemusíte o nic jiného starat než o využití Vašich schopností v normálním prostředí, i v tom nejtěžším terénu. Je pro Vás většinou již připravena terénní dráha, kde můžete prověřit neuvěřitelné schopnosti tohoto vozu. Je to nezapomenutelný zážitek.

TIP: Pronájem Hummeru H2

Chcete si užít jízdu v tomto skvělém autě? Doporučujeme si pronajmout jízdu v Hummeru H2 buď jako spolujezdec profesionálního řidiče nebo sám řídit. Požadujte poskytovatele, kteří mají s pořádáním této atrakce bohaté zkušenosti.

Vychutnejte si jedinečnou jízdu, v jedinečném voze, pro jedinečné chlapy. Pokud váháte nad originálním dárkem pro pořádného chlapa k narozeninám, dilema jsme vyřešili za Vás. Objednejte mu zážitek, na který jen tak nezapomene. Ve voze se může svést naráz až 6 osob (včetně posádky).


Po usednutí za volant Vás čeká nevšední zážitek - jízda v opravdové legendě a drsný terén, před kterým byste v jakémkoliv jiném voze prostě zastavili. Zažijete nepřekonatelnou jízdu, budete překonávat zrádný terén a testovat své schopnosti, samozřejmě za pomoci instruktura. Jízda v tomto vozu je opravdu nezapomenutelný zážitek. Navíc s sebou můžete vzít mnohdy i další spolujezdce, kteří budou tyto pocity sdílet s Vámi, i když jen na zadních sedadlech. Že si Hummer nikdy nebudete moci pořídit, protože je moc drahý? Nebo jeho náhradní díly, palivo... To nechte na vhodné zážitkové agentuře, která Vám tento zážitek zprostředkuje.

Zážitky pro Vás

Odkazy

Doporučujeme malebné ubytování na Vysočině v Roubence Štěpánka – ubytování Svratka, v soukromí, s pergolou, grilem, koupacím jezírkem a velkou zahradou.

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Spolek Probonum se specializuje na odškodnění dopravní nehody. Pokud se Vám tato situace přihodila, konktaktujte je a se vším Vám pomohu. Při svých zážitcích a adrenalinových sportech hlavně buďte v bezpečí.

Copyright (c) 2009 - 2021 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy
Doména zor.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz