Vyzkoušejte Harley-Davidson na vlastní kůži

Nenahraditelný zážitek z řízení této legendy na Vás čeká...

Příklad: Harley-Davidson Ultra Classic Electra Glide

Co Vás čeká?: Budete mít možnost svézt se v opravdové motoristické legendě. Ideální pro ty, kteří si chtějí skutečného harleye vyzkoušet a nemají jej zrovna v garáži :-). Budete vládci silnic - s působivou kapotáží, s uzamykatelnými brašnami a s moderním audio systémem, jež dodává tu správnou muziku na dlouhé cesty... Vaší motorkou se stane oblíbený typ Harley-Davidson Ultra Classic Electra Glide. Vychutnáte si nevšední pocit uhánět krajinou s úsměvem na tváři, protože jízda v tomto nádherném stroji je opravdu úžasná... Usaďte se do sedla Harley-Davidson a vychutnejte si tuto výjímečnou jízdu...

Nejčastěji bývá délka zážitku 1 den, buď pro jednu nebo dvě osoby.

Sezóna

Většinou duben - říjen, záleží také na nepřízni počasí.

Lokality

Jízdu s Harleyem si můžete vychutnat zejména v Praze, pak také v celé ČR, poptejte se poskytovatelů.

Doporučujeme si obléct vhodné oblečení pro jízdu na motocyklu.

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

TIP: Pokud chcete zažít trochu jiné a netradiční svezení na motorce, zkuste zábavné minibike

Zážitková agentura Doprovodné programy.cz z Prahy kromě spousty jiných auto-moto atrakcí pronajímá i minibike

Minibike s benzínovým motorem Kawasaki o obsahu 40 ccm a výkonu 2,5 kW vás zaručeně zvedne ze židle :-). Jejich maximálka 60 km/h prověří i zkušeného motocyklistu – rychlost totiž zažijete zcela z jiné perspektivy co nejblíže nad zemí. Projeďte si postavenou trať přímo na míru Vám a dalším účastníkům atrakce a zažijte pořádnou jízdu!

Minibike se především hodí jako netradiční dárek ve formě zážitku – užijete si s tout atrakcí hodně zábavy, ať už se svými kolegy z práce, rodinou, nebo sám, jen tak pro radost.

U agentury doprovodné programy k pronájmu minibike samozřejmě v ceně "dostanete" vyškoleného instruktora, který po celou jízdu dohlíží na její bezpečný provoz.

Zážitky pro Vás

Odkazy

Agentura Říha se specializuje na pronájem atrakcí (nafukovací hrady, trampolíny, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty, firemní teambuildingy a společenské akce.

Zamilované sms, sms na dobrou noc – přáníčka, která vás nezklamou.

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Zácpa je nepříjemným zdravotním problémem, který nám neumožňuje užívat si den naplno. V článku na mitolife.cz se dozvíte, co na zácpu pomáhá a jak ji řešit?

Copyright (c) 2009 - 2013 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy