Tandemový seskok

Tandemový seskok patří mezi nejoblíbenější a také jistě nejzajímavější zážitky, kterých se člověk může zúčastit. Ten pocit "letět" ve vzduchu a ověřit si gravitační zákon a volný pád na vlastní kůži, je k nezaplacení.

Každý tandemový seskok začíná úvodní instruktáží, během které se seznámíte s vybavením a průběhem seskoku. Zkušení piloti odpoví na všechny vaše otázky. Poté nastoupíte se svým tandem pilotem do letadla a vydáte se na pár tisíc km do vzduchu. Následuje strhující volný pád plný adrenalinu v rychlosti kolem 220 km/h. Po otevření padáku letíte několik minut, během kterých si můžete řízení padáku sami vyzkoušet. Po hladkém přistání se budete cítit naprosto skvěle po tomto neuvěřitelném zážitku.

Tandemový seskok padákem

Nejprve zažijete krátky dvacetiminutý vyhlídkový let, pak se zkušeným instruktorem skočíte z velké výšky volným pádem až 200 km/h. Tento zážitek je jeden z nejsilnějších, který můžete zažít, shoduje se většina těch, kteří mají tandemový seskok "za sebou". Sézona je březen až listopad hlavně podle klimatických podmínek. Lokality: Příbram (okres Příbram), Kolín (okres Kolín), Olomouc - Neředín (okres Olomouc), Mladá Boleslav (okres Mladá Boleslav), Hradec Králové (okres Hradec Králové), Kunovice (okres Uherské Hradiště), Most (okres Most), Prostějov (okres Prostějov) , takže si můžete vybrat z bohaté nabídky lokalit.

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Naše firma se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce.

Pronájem vozítka Segway na akce, segway Praha.

Zamilované sms, sms na dobrou noc - přáníčka, která vás nezklamou

Dovolená levná. Vydejte se poznávat všechny kouty světa. Zážitky a dobrodružství na cestách - právě pro Vás je specializovaný server dovolenalevna.cz!

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Copyright (c) 2009 - 2013 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy