Vznášedla

Vznášedla - vyzkoušejte nový fenomén! Jízda ve vznášedle je nevšední zážitek.

Skvělý a nenahraditelný zážitek při řízení tohoto létajícího stroje vás dostane. Zkušený instruktor Vám ukáže jak se správně vznášet a pak je to jen ve Vaší režii. Stačí překonat počáteční strach a plně využít kvalit tohoto stroje.

Vznášedlo patří mezi nejzvláštnejší vozidla, která můžete spatřit. Pohybuje se na vzduchovém polštáři z mírně stlačeného vzduchu, díky kterému snadno překonává lehké nerovnosti a překážky. Díky tomu, že se vznášedlo pohybuje pouze po vzduchu a země se prakticky nedotýká, nezáleží na tom, po jakém povrchu pluje. Může jezdit po písku, asfaltu i po vodě, problém pro něj nejsou ani bažiny a sníh. Patří tedy do skupiny obojživelníků. Protože vzduch pod vznášedlem se nemění, při přejezdu mezi rozdílnými povrchy (např. mezi písečnou pláží a vodou) není poznat žádný rozdíl. Dynamika vznášedla je bližší letadlům než lodím a automobilům.

Vznášedlo pluje na polštáři vzduchu, který je naháněn vrtulí pod plavidlo. Po nastartování se vznášedlo nadzdvihne a je připraveno k jízdě.

Vyzkoušejte vznášedlo na vlastní kůži!

Délka zážitku trvá většinou hodinu, dvacet nebo 40 minut. Jezdit se dá coloročně v lokalitách Praha, Kostelec nad Labem, Brno a Jihlavě. Je možné fotit i filmovat celý průběh zážitku, do vznášedla se vejdou maximálně 3 lidé. V ceně je zaplacení instruktora a zapůjčení ochranných pomůcek. Úvodní instruktáž je zdarma a čas začíná běžet až po rozjetí vznášedla. Doporučujeme vzít si starší sportovní oblečení.

Máte chuť na pořádné dobrodružství? Chcete věnovat Vašim blízkým pořádný dárek, na který jen tak nezapomenou? Darujte zážitek na celý život. Pomocí jednoduché objednávky můžete získat dárkové poukazy na vznášedlo nebo jiné adrenalinové dárky. Vnášedlo nebo zorbing bude ten nejlepší, nejoriginálněší a ve všech směrech výjimečný dárek, který můžete svým blízkým nebo sobě věnovat...

Věděli jste že...

Vznášedlo je mírně adrenalinová zábava vhodná téměř pro každého.

Dostanete se na taková místa, která nejsou sjízdná žádným jiným prostředkem.

Budete proškoleni a bude pro Vás zajištěno maximální bezpečí.

VZNÁŠEDLA - vyzkoušejte jedinečnou volnost pohybu

Úžasný zážitek z řízení tohoto „létajícího“ stroje vás dostane. Zkušený instruktor Vám ukáže jak se správně vznášet a pak je to jen ve Vaší režii. Stačí překonat počáteční strach a plně využít kvalit tohoto stroje. Bezpečnostní výbava je samozřejmostí.

Vznášedlo je zkrátka nový fenomén.

Příklad: Varianty zážitku a délka:

  • 1 vznášedlo 3 osoby 1 h
  • 1 vznášedlo 3 osoby 2 h
  • 1 vznášedlo 3 osoby 20 min
  • 1 vznášedlo 3 osoby 40 min

Sezóna

Na vznášedle je možné jezdit celoročně.

Lokality

Praha, Kostelec nad Labem, Brno, Jihlava

Počet osob

Maximálně 3 osoby na vznášedlo.

Popis zážitku

Let vznášedlem zahrnuje přítomnost zkušeného instruktora, který provede také úvodní instruktáž (nezapočítává se do času půjčení vznášedla) a zapůjčení zejména ochranných pomůcek. Po zaškolení se budete moci proletět na vymezeném prostoru. Povrch závisí na volbě lokality, buď nad trávou, vodou nebo terénními nerovnostmi.

Doporučujené oblečení:

Doporučujeme sportovní oblečení, které si můžete dovolit zašpinit. V zimních měsících doporučujeme teplé oblečení dle teplotních podmínek.

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Naše firma se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce. Náš špičkový tým také připravuje na míru firemní teambuildingové akce.

Pronájem vozítka Segway na akce, segway Praha.

Zamilované sms, sms na dobrou noc - přáníčka, která vás nezklamou

Dovolená levná. Vydejte se poznávat všechny kouty světa. Zážitky a dobrodružství na cestách - právě pro Vás je specializovaný server dovolenalevna.cz!

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Copyright (c) 2009 - 2013 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy