Zorbing

Zorbing je adrenalinová jízda z kopce uvnitř obrovské průhledné plastové koule. Tato mírně adrenalinová zábava je čím dál víc oblíbená díky opravdu nevšednímu žážitku. Zorbonaut je připevněn speciálními popruhy a pak již nic nebrání tomu, aby Vás posádka spustila. Můžete si většinou vybrat zda upřednostníte zorbing sám/sama nebo si vše budete chtít užít společně s partnerkou či kamarády.

Účastník zorbingu si bočním otvorem vleze dovnitř koule a je připoután do speciálních popruhů. Poté Vás již asistenti rozkutálí ze svahu. Můžete si užívat adrenalinovou jízdu, nebo sledovat okolní prostředí přes průhlednou stěnu zorbu. Zorb se může ze svahu kutálet až padesátikilometrovou rychlostí a zastaví se na protisvahu, ve speciální síti nebo na vodní hladině. Poté Vám posádka pomůže bezpečně vystoupit.

Počasí nemá na zorbing vliv, ale doporučuje se počasí bez deště. Zorbing se provozuje většinou celoročně, zorbing na sněhu je opravdu více než zajímavý.

Pro zorbing se doporučuje přiléhavější sportovní oděv. Větší šperky, především náušnice, doporučujeme odložit.

Zorbing není doporučen osobám menším 150 cm a není vhodný pro těhotné ženy a osoby se zdravotními problémy. Maximální možná váha pro zorbonauta je 110 kg!

Kde se dá zorbovat?

Na mnoha místech v ČR se v aktuální době zorbing provozuje. Kvalita zážitku, ale hlavně bezpečnost však u různých poskytovatelů nebezpečně kolísá. Proto doporučujeme pouze prověřené provozovatele, u kterých je bezpečnost na prvním místě, zorbové koule jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a pro zorbování je vytvořená speciální zorbová dráha!

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Naše firma se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce. Náš špičkový tým také připravuje na míru firemní teambuildingové akce.

Pronájem vozítka Segway na akce, segway Praha.

Zamilované sms, sms na dobrou noc - přáníčka, která vás nezklamou

Dovolená levná. Vydejte se poznávat všechny kouty světa. Zážitky a dobrodružství na cestách - právě pro Vás je specializovaný server dovolenalevna.cz!

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Copyright (c) 2009 - 2013 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy