Let balonem

Let balonem je bezpochyby zážitek na celý život. Vyzkoušejte si jaké je vidět svět z ptačí perspektivy. Prohlédněte si krajinu tak jak ji nemůžete vidět z žádného jiného „létajícího stroje“. Je to romantický zážitek nejen pro páry, ale i úchvatný společný zážitek pro Vaši partu přátel. Společné prožití něčeho tak silného jako je let balonem Vás spojí na dlouhou dobu a i pro jednotlivce je to ohromně silný prožitek.

Účastníky na akci „let balonem“ čeká úžasný let rychlostí větru. Ve výšce 50 – 250 metrů. Let je maximálně bezpečný a velmi pohodlný. Samozřejmě můžete fotit a natáčet nádhernou krajinu, budete mít překrásný rozhled do širokého okolí..

Příklad: Romantický let balonem PRO DVA!

Nechte vše dole hluboko pod vámi a vnímejte jen vítr ve vlasech a nádherný výhled! Let balónem je vynikající romantický zážitek.Poletí s vámi zkušený pilot balónu, který dohlédne na Vaši bezpečnost a zajistím Vám dokonalý výhled. Délka letu je cca 1 hodina a zažije opravdu nevídané dobrodružství a romantiku. Sezónní lety od dubna do října zajišťují pěkné počasí. Lokality: Beroun, Benešov, Příbram, Plzeň, Jihlava, Telč, České Budějovice, Český Krumlov, Hradec Králové, Chrudim a okolí, Český ráj, Brno, Pálava, Olomouc, Ostrava, Frýdek-Místek, Přerov, Zlín, takže je pouze na Vás jaké lokalitě dáte přednost, ale výběr je to skutečně obrovský. Z balónu můžete fotografovat i točit.

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Naše firma se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce.

Pronájem vozítka Segway na akce, segway Praha.

Zamilované sms, sms na dobrou noc - přáníčka, která vás nezklamou

Dovolená levná. Vydejte se poznávat všechny kouty světa. Zážitky a dobrodružství na cestách - právě pro Vás je specializovaný server dovolenalevna.cz!

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Copyright (c) 2009 - 2013 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy