Obojživelná šestikolka


Šestikolka je netradiční a velmi zajímavý obojživelník. Dá se směle tvrdit, že projede naprosto vším. Nedělá jí problém i ten nejtěžší terén a umí dokonce plavat. Bažiny, voda, led a sníh, stačí si vybrat. V zimě je možné využít pásy, které zvládnou i velmi hluboký sníh. Jízda je většinou s instruktorem, který Vás naučí zvládnout všech šest kol. Tato šestikolka hravě uveze až 4 osoby, takže si můžete vybrat, jestli zkusíte tento úžasný prostředek sám/sama nebo si vše budete chtít užít společně s kamarády či rodinou.

Výhoda je, že jezdit můžete opravdu za každého počasí. Počasí nemá na šestikolku žádný vliv, ba naopak – čím horší počasí, tím lépe, potom můžete opravdu využít kvality tohoto stroje. Prostě miluje bláto a nelidské podmínky.

TIP: Zkuste jízdu v obojživelné šestikolce Max IV-950T pro 4 osoby (včetně instruktora)

Zábavná agentura Doprovodné programy.cz z Prahy je oveřeným poskytovatelem pronájmu šestikolky.

Obojživelná šestikolka Max IV 950T s motorem Kawasaki od této party nadšenců Vás dostane. Nejenže zvládne všechny terény, které si umíte představit, ale miluje i strmé výjezdy či naopak prudké sjezdy.

Obojživelná šestikolka je především skvělá atrakce na zimu – užijete si s ní hodně zábavy, ať už při jízdě na sněhu, ledu nebo Vám pomůže povozit kamarády na lyžích jako tahač :-).

U agentury doprovodné programy k pronájmu šestikolky samozřejmě v ceně "dostanete" vyškoleného instruktora, který po celou jízdu dohlíží na její bezpečný provoz.

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Naše firma se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce.

Pronájem vozítka Segway na akce, segway Praha.

Zamilované sms, sms na dobrou noc - přáníčka, která vás nezklamou

Dovolená levná. Vydejte se poznávat všechny kouty světa. Zážitky a dobrodružství na cestách - právě pro Vás je specializovaný server dovolenalevna.cz!

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Zácpa je nepříjemným zdravotním problémem, který nám neumožňuje užívat si den naplno. V článku na mitolife.cz se dozvíte, co na zácpu pomáhá a jak ji řešit?

Copyright (c) 2009 - 2013 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy