Hummer H2 Luxury


HUMMER, to je opravdu jedinečné vozidlo, používá ho americká armáda, ale vyrábí se i verze pro běžné "použití" na silnicích. Bohužel si takový vůz nemůžou užívat "normální" lidé kvůli velké pořizovací ceně, drahým náhradním dílům a také značné spotřebě paliva. Nicméně, tuto legendu prostě jednou musíte zkusit! Nebo klidně i vícekrát :-) HUMMER je synonymum pro automobilové dobrodružství a průchodnost terénem. Při koupi tohoto zážitku se nemusíte o nic jiného starat než o využití Vašich schopností v normálním prostředí, i v tom nejtěžším terénu. Je pro Vás většinou již připravena terénní dráha, kde můžete prověřit neuvěřitelné schopnosti tohoto vozu. Je to nezapomenutelný zážitek.

TIP: Pronájem Hummeru H2 od agentury Doprovodné programy.cz!
Praha a okolí.

Chcete si užít jízdu v tomto skvělém autě? Doporučujeme si pronajmout jízdu v Hummeru H2 u Doprovodných programů buď jako spolujezdec profesionálního řidiče nebo sám řídit. Tento poskytovatel má s pořádáním této atrakce bohaté zkušenosti.

Vychutnejte si jedinečnou jízdu, v jedinečném voze, pro jedinečné chlapy. Pokud váháte nad originálním dárkem pro pořádného chlapa k narozeninám, dilema jsme vyřešili za Vás. Objednejte mu zážitek, na který jen tak nezapomene, u zábavné agentury Doprovodné programy. Ve voze se může svést naráz až 6 osob (včetně posádky).

Kromě této atrakce nabízí tato agentura i pronájem mnoha dalších zábavných moto i adrenalinových atrakcí.


Po usednutí za volant Vás čeká nevšední zážitek - jízda v opravdové legendě a drsný terén, před kterým byste v jakémkoliv jiném voze prostě zastavili. Zažijete nepřekonatelnou jízdu, budete překonávat zrádný terén a testovat své schopnosti, samozřejmě za pomoci instruktura. Jízda v tomto vozu je opravdu nezapomenutelný zážitek. Navíc s sebou můžete vzít mnohdy i další spolujezdce, kteří budou tyto pocity sdílet s Vámi, i když jen na zadních sedadlech. Že si Hummer nikdy nebudete moci pořídit, protože je moc drahý? Nebo jeho náhradní díly, palivo... To nechte na vhodné zážitkové agentuře, která Vám tento zážitek zprostředkuje.

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Naše firma se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce.

Pronájem vozítka Segway na akce, segway Praha.

Zamilované sms, sms na dobrou noc - přáníčka, která vás nezklamou

Dovolená levná. Vydejte se poznávat všechny kouty světa. Zážitky a dobrodružství na cestách - právě pro Vás je specializovaný server dovolenalevna.cz!

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Zácpa je nepříjemným zdravotním problémem, který nám neumožňuje užívat si den naplno. V článku na mitolife.cz se dozvíte, co na zácpu pomáhá a jak ji řešit?

Copyright (c) 2009 - 2013 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy