Lukostřelba – pronájem střelby z luku jako zážitek

Střelbu ze sportovních reflexních luků si prostě vyzkoušet musíte. Je to opravdu tak jednoduché, jak to vypadá, staňte se Robinem Hoodem! :-).

Na pronájem atrakce střelba z luku se specializuje například Agentura Říha z Prahy

Účastníci atrakce se naučí základy techniky střelby od zkušených instruktorů lukostřelby. Obtížnost střelby se dá korigovat tím, z jaké vzdálenosti se do terčovnic střílí.

Poměřte se zábavnou formou, kdo umí z luku střílet nejlépe! Můžete soutěžit s ostatními účastníky akce, s přáteli či rodinou. Je jen na Vás, pro jakou příležtost si tuto atrakci pronajmete. Mohou se pořádat soutěže v lukostřelbě, ale také jen relaxovat a užívat si přítomný okamžik s tímto příjemným sportem.

Účastníci lukostřelby jsou teoreticky obeznámeni s technikami lukostřelby a poté se již přechází k praktické části. Účastníkům se věnuje zkušený instruktor a věnuje se zcela osobně každému střelci.

Velká výhoda je, že lukostřelba je vhodná naprosto pro všechny. K dispozici jsou luky jak pro ženy, muže, děti, tak pro leváky i praváky.

Lukostřelbu si můžete objednat od Agentury Říha zde – zhlédněte detail této atrakce včetně ceníku na jejich stránkách.

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Naše firma se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce.

Pronájem vozítka Segway na akce, segway Praha.

Zamilované sms, sms na dobrou noc - přáníčka, která vás nezklamou

Dovolená levná. Vydejte se poznávat všechny kouty světa. Zážitky a dobrodružství na cestách - právě pro Vás je specializovaný server dovolenalevna.cz!

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Zácpa je nepříjemným zdravotním problémem, který nám neumožňuje užívat si den naplno. V článku na mitolife.cz se dozvíte, co na zácpu pomáhá a jak ji řešit?

Copyright (c) 2009 - 2013 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy