Lukostřelba

Střelbu ze sportovních reflexních luků si prostě vyzkoušet musíte. Je to opravdu tak jednoduché, jak to vypadá. Na "kurzu" Vás naučí základy techniky střelby, můžete soutěžit s ostatními účastníky nebo s přáteli či rodinou.

Účastníci lukostřelby jsou teoreticky obeznámeni s technikami lukostřelby a poté se již přechází k praktické části. Účastníkům se věnuje zkušený instruktor a věnuje se zcela osobně každému střelci. Mohou se pořádat soutěže v lukostřelbě, porovnávat, kdo je lepší. Jedná se opravdu o velmi relaxační a příjemný sport.

Velká výhoda je, že lukostřelba je vhodná naprosto pro všechny. K dispozici jsou luky jak pro ženy, muže, děti, tak pro leváky i praváky.

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Naše firma se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce. Náš špičkový tým také připravuje na míru firemní teambuildingové akce.

Pronájem vozítka Segway na akce, segway Praha.

Zamilované sms, sms na dobrou noc - přáníčka, která vás nezklamou

Dovolená levná. Vydejte se poznávat všechny kouty světa. Zážitky a dobrodružství na cestách - právě pro Vás je specializovaný server dovolenalevna.cz!

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Copyright (c) 2009 - 2013 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy