PRINCIP VZNÁŠEDLA

Vznášedlo patří mezi nejneobvyklejší vozidla, která můžete spatřit. Pohybuje se na vzduchovém polštáři z mírně stlačeného vzduchu, díky kterému snadno překonává lehké nerovnosti a překážky. Díky tomu, že se vznášedlo pohybuje pouze po vzduchu a země se prakticky nedotýká, nezáleží na tom, po jakém povrchu pluje. Může jezdit po písku, asfaltu i po vodě, problém pro něj nejsou ani bažiny a sníh. Patří tedy do skupiny obojživelníků. Protože vzduch pod vznášedlem se nemění, při přejezdu mezi rozdílnými povrchy (např. mezi písečnou pláží a vodou) není poznat žádný rozdíl. Dynamika vznášedla je bližší letadlům než lodím a automobilům.

Vzduchový polštář

Vznášedlo pluje na polštáři vzduchu, který je naháněn vrtulí pod plavidlo. Po nastartování se vznášedlo nadzdvihne a je připraveno k jízdě.

Vznášedlo umožňuje prozkoumat místa, která jsou jiným dopravním prostředkům nepřístupná.

Máte chuť na pořádné dobrodružství? Chcete věnovat Vašim blízkým pořádný dárek, na který jen tak nezapomenou? Darujte zážitek na celý život. Pomocí jednoduché objednávky můžete získat dárkové poukazy na vznášedlo nebo jiné adrenalinové dárky. Vnášedlo nebo zorbing bude ten nejlepší, nejoriginálněší a ve všech směrech výjimečný dárek, který můžete svým blízkým nebo sobě věnovat...

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Naše firma se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce. Náš špičkový tým také připravuje na míru firemní teambuildingové akce.

Pronájem vozítka Segway na akce, segway Praha.

Zamilované sms, sms na dobrou noc - přáníčka, která vás nezklamou

Dovolená levná. Vydejte se poznávat všechny kouty světa. Zážitky a dobrodružství na cestách - právě pro Vás je specializovaný server dovolenalevna.cz!

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Copyright (c) 2009 - 2013 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy