Osmikolka

Osmikolka je netradiční a velmi zajímavý obojživelník. Dá se směle tvrdit, že projede naprosto vším. Nedělá mu problém i ten nejtěžší terén a umí dokonce plavat. V zimě je možné využít pásy, které zvládnou i velmi hluboký sníh. Jízda je s instruktorem, který Vás naučí zvládnout 8 kol. Tato osmikolka hravě uveze až 6 osob, takže si můžete vybrat, jestli zkusíte tento úžasný prostředek sám nebo si vše budete chtít užít společně s kamarády či rodinou.

Výhoda je, že jezdit můžete opravdu za každého počasí. Počasí nemá na osmikolku žádný vliv, ba naopak – čím horší počasí tím lépe, potom můžete opravdu využít kvality tohoto stroje. Prostě miluje bláto a nelidské podmínky.

Doporučte zážitky zor.cz svým známým!

Zážitky pro Vás

Odkazy

Naše firma se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce. Náš špičkový tým také připravuje na míru firemní teambuildingové akce.

Pronájem vozítka Segway na akce, segway Praha.

Zamilované sms, sms na dobrou noc - přáníčka, která vás nezklamou

Dovolená levná. Vydejte se poznávat všechny kouty světa. Zážitky a dobrodružství na cestách - právě pro Vás je specializovaný server dovolenalevna.cz!

Nejlepší a nejoriginálnější vánoční přání, kde jinde než na nejlepsiprani.cz?

Copyright (c) 2009 - 2013 | zor.cz - pro aktivní život | Odkazy